Ubytování v Pensionu, chatkách, nebo garsonce

Stay in a much-loved destination in Switzerland! Our cosy and well equipped chalet, situated in the upper outskirts of Verbier, will bring you unforgettable vacation experience. The balcony and terrace offer amazing panoramic views over the Swiss Alps.

bedrooms: 16

bathrooms: 8

parkings: 10

size: 320m2

Naše pokoje

Pokoj č. 1

Útulný dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. Tento pokoj se nachází vedle hlavního vchodu s okny do ulice. Poplatek městu činí 35 Kč (osoba/noc). Od 1.7.2024 bude poplatek městu činit 50 Kč (osoba/noc).

Podrobnosti

Cena začína na: 1.500  za noc

Pokoj č. 9

Velmi útulný dvoulůžkový pokoj se dvěmi samostatnými lůžky a menší sedací soupravou. Poplatek městu činí 35 Kč (osoba/noc). Od 1.7.2024 bude poplatek městu činit 50 Kč (osoba/noc).

Podrobnosti

Cena začína na: 1.400  za noc

Pokoj č. 8

Komfortní dvoulůžkový pokoj s výhledem na Svatý kopeček. Tento pokoj je určen pro 2 – 4 osoby.

Podrobnosti

Cena začína na: 2.000  za noc

Pokoj č. 7

Útulný a pohodlný dvoulůžkový pokoj s výhledem na jedno z nejkrásnějších míst Mikulova Svatý Kopeček. Poplatek městu činí 35 Kč (osoba/noc). Od 1.7.2024 bude poplatek městu činit 50 Kč (osoba/noc).

Podrobnosti

Cena začína na: 1.600  za noc

Pokoj č. 6

Útulný a pohodlný dvoulůžkový pokoj s výhledem na jedno z nejkrásnějších míst Mikulova Svatý Kopeček. Pokoj je určený pro 2 – 4 osoby.

Podrobnosti

Cena začína na: 1.800  za noc

Pokoj č. 5

Exkluzivní, vysoce komfortní rodinný pokoj s vlastním balkónem, který Vám poskytne soukromí a jedinečný výhled na Mikulovský zámek.

Podrobnosti

Cena začína na: 2.500  za noc

Pokoj č. 4

Pohodlný a prostorný pokoj s výhledem na Mikulovský zámek a do zahrádky pensionu Štěpán. Pokoj je určený pro 2 – 5 osob.

Podrobnosti

Cena začína na: 2.100  za noc

Pokoj č. 3

Exkluzivní dvoulůžkový pokoj s výhledem na Mikulovský zámek a zahrádku pensionu

Podrobnosti

Cena začína na: 2.000  za noc

Pokoj č. 2

Komfortně vybavený dvoulůžkový pokoj s vlastní terasou, posezením a výhledem na zámek. Poplatek městu činí 35 Kč (osoba/noc). Od 1.7.2024 bude poplatek městu činit 50 Kč (osoba/noc).

Podrobnosti

Cena začína na: 2.000  za noc

Pokoj č. 10

Komfortně vybavený a pohodlný dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrádky pensionu Štěpán a na Mikulovský zámek. Pokoj je vybavený pohodlnou rozkládací sedací soupravou a je určen pro 2 – 4 osoby. Poplatek městu činí 35 Kč (osoba/noc). Od 1.7.2024 bude poplatek městu činit 50 Kč (osoba/noc).

Podrobnosti

Cena začína na: 1.800  za noc

Facilities

house_outline
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

Photo & Video Gallery

Years of Service
Sq. Meters Area
Comfortable Rooms
Happy Visitors
1000

Activities

Latest News

Výšlap na Svatý Kopeček v Mikulově

Jedním z kopců Pavlovských vrchů a zároveň jednou z nejvýraznějších přírodních dominant Mikulova je Svatý kopeček – původním názvem Tanzberg. Na kopci se nachází kostel sv. Šebestiána, zvonice a křížová cesta. Svatý Kopeček je významným poutním místem.

Slavnosti města Mikulova 17.5.2024 – 19.5.2024

Program rozdělený do několika míst v celém městě. Třídenní oslavy města Mikulova nabídnou zábavu pro celé rodiny s dětmi. Obyvatelé města i jeho návštěvníci se mohou těšit na bohatý kulturní program. V průběhu tří dnů zažijí hudbu, divadlo i různé soutěže. Připravena bude hudební scéna na Náměstí. Součástí programu je vždy po celý víkend jarmark na Náměstí. […]

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál je světově unikátní krajinný komplex, s množstvím kulturních a přírodních památek, které můžete prozkoumat pěšky či na kole. Lednicko-valtický areál je zapsán v Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je pokládán za nejrozsáhlejší komponovanou krajinu v Evropě a možná i na světě.

Our Guest’s Reviews

Ready to Get Started?

It’s safe to book online with us! Get your dream stay in clicks or drop us a line with your questions.