Chalupa Štěpán - Nový Přerov

Tato malebná chalupa se nachází v těsné blízkosti Rakouska a cyklostezek, které vás zavedou až do sousední země. Pokud jste fanoušky cykloturistiky, nebo si prostě jen rádi užíváte přírody na kole, jste na správném místě.

Okolí chalupy je bohaté na krásné cyklostezky, které vás dovedou až k Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Po návštěvě aquaparku si můžete užít relaxaci na chalupě a vychutnat si klidné a příjemné prostředí.

Další zajímavou destinací v blízkosti chalupy jsou vinaři v okolí. Oblast je proslavená svými výbornými víny a vinotékami, které stojí za návštěvu. Po cyklostezkách můžete objevovat různé vinice a ochutnat lahodné moravské víno.

Okolí chalupy je také nádherné a nabízí spoustu možností pro pěší turistiku. Vzdálenost chalupy od Mikulova činí pouhých 9 km, takže si můžete udělat výlet do tohoto malebného města na jihovýchodě Moravy. Mikulov vás okouzlí svou historickou architekturou a klidnou atmosférou.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

O ubytování

Pokud hledáte hezké a klidné místo pro relaxaci, cykloturistiku nebo poznávání vinařské oblasti, chalupa Štěpán v Novém Prerově je skvělou volbou. Pohodlný a útulný pronájem vám zaručuje příjemný pobyt v krásném prostředí.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Adresa: Nový Přerov č.ev. 101, 691 81

Informace a pravidla